Takvimim

1.653.193

4.5

2

Hangi günler verimlisiniz? Hangi günler değilsiniz? Öğrenin!

518.4k

Bu uygulamayı oyla

Period Calendar, kızlar tarafından; semptomlar, ruh hali, cinsel ilişki, kilo, ateş, notlar ve ilaçlar gibi adet döngüleri ile ilgili herşeyin kayıtlarını detaylı tutabilecekleri bir uygulamadır.

Uygulama her bir kişi için bireysel ve özel günlük şeklinde dizayn edilmiştir. Sadece bilgilerinizin takibini yapmakla kalmaz aynı zamanda kayıtlarınızın kopyasını alabilir ve onları Dropboxa yükleyebilirsiniz.

Uygulama, kendinizi daha iyi tanımanızı sağlayacak kırktan fazla semptomu ve altmış farklı ruh halini kaydetme yeteneğine sahiptir. 'Üzgün hissediyorum'- diye düşünebilirsiniz, öyleyse Period Calendar'a not alın.

Diğer ilginç bir özelliği ise, adet olacağınız tarihte veya yumurtlama döneminizde (her ikisi farklıdır) bildirim almak için alarmı aktive edebilirsiniz.

Elbette ki, diğer önemli yönlerinden biri de şifre korumasıdır. Ekstra güvenlik sayesinde, gizli detaylarınızı saklayabilirsiniz. Günlüğünüz güvenli bir yer, sığınak ve sırdaşınızdır.

Period Calender, adet döngüsü ile ilgili endişeler taşıyan veya kendisiyle ilgili daha çok şey bilmek için akıllı telefonunu kullanmak isteyen kızlar için vazgeçilmez bir uygulamadır.
Uptodown X